מיקרובליידינג – כל מה שצריך לדעת

עולם היופי הוא עולם מגוון ומתחדש מאוד, שחי על טרנדים שיוצאים כל הזמן, אשר חלקם גורמים למהפכה של ממש בתחום. קוסמטיקה היא סוג של מדע מדויק, ולכן יש הרבה שיטות חדישות שעוזרות לנשים רבות להשיג את המראה המושלם. כידוע, נשים שמות דגש רב על הגבות שלהן, מכיוון שיש להן השפעה רבה מאוד על המראה הכללי של הפנים. גבות מסודרות הן הבסיס לפנים מטופחות, אם כי התחזוקה של הגבות היא לא פשוטה מכיוון שהיא צריכה להיעשות באופן תכוף ושוטף.

מייקרובליידינג היא שיטה מעניינת ומסקרנת מאוד שסוחפת כיום המון נשים שעוסקות בקוסמטיקה או צורכות אותה. שיטת מיקרובליידינג מדמה למעשה את השערה באופן מושלם, באמצעות שימוש בלהבים מיוחדים שעוביים כעובי השערה הטבעית הממוצעת. באמצעות מיקרובליידינג אפשר לקבל התאמה מלאה לגוון הטבעי של המטופלת, ואף לשחק עם עובי וצורת הגבה כדי להגיע לתוצאות שהן לא פחות מאידיאליות.

שיטת המייקרובליידינג היא שיטה שכל קוסמטיקאית צריכה להכיר על מנת לשדרג את היכולות הטכניות והמקצועיות שלה ובכך, להשיג יותר לקוחות. כל אישה יודעת שקשה מאוד למצוא קוסמטיקאית טובה, ועד שהן אכן נמצאות, קשה למצוא תור ולתחזק את הגוף. הגבות הן בולטות במיוחד, ובכל פעם שגבה מתחילה להתעבות או לצאת משליטה, יש השפעה גדולה מאוד על כל הלוק. ההכשרה בקורס מייקרובליידינג היא קצרה, פרקטית מאוד, ונותנת כלים שהם חשובים מאוד כיום בעולם הקוסמטיקה והטיפוח.

עבודה נכונה ומדויקת

העובדה כי בשיטת המייקרובליידינג עובדים עם להבים קטנים מחייבת הבנה אבסולוטית בשיטה עצמה ובהשמה שלה על הפנים. כל טעות קטנה יכול לגרום לאי נעימות גדולה במהלך הפרוצדורה, דבר שישפיע גם על התוצאה הסופית וגם על ההרגשה של המטופלת. הרצון הוא ללמוד אצל הטובים ביותר כדי לצאת עם כל הכלים שיעזרו להעניק ללקוחות את התוצאה הטובה ביותר.

כדי לעבוד בצורה נכונה עם שיטת המייקרובליידינג, חשוב להיעזר בכלים הנכונים. ידית נכונה היא קריטית, צריך לעבוד עם להבים בגדלים שונים, למדוד באמצעות סרגל מיוחד כדי להגיע לתוצאה ישרה, וכן להשתמש בעפרון גבות שהוא אינו מחיק כדי לגרום למראה מלא יותר. בנוסף, חשוב גם לבצע התאמה מושלמת מבחינת הגוון ולתרגל כמה שיותר כדי להצטיין.

בקורס מייקרובליידינג מכירים את הנושא מא' ועד ת'. לומדים להכיר את הלהבים, את הפרו ואנטי האינדיקציה וכמובן את הפיגמנטים. יש שיטות שונות להשערה בגבות באמצעות מייקרובליידינג וככל שהידע יהיה יותר נרחב ומגוון, כך ניתן יהיה להעניק ללקוחות מענה נרחב יותר לרצונות ולצרכים שלהן. שיטת המייקרובליידינג פותחה בגרמניה על ידי מאסטרית הקוסמטיקה ענת ויל, והיא נחשבת לאחת השיטות המובילות כיום בתחום השערת הגבות. לכן, כאשר רוצים גבה מסודרת, יפה וללא צורך רב בתחזוקה, שיטת המייקרובליידינג היא התשובה המושלמת לכך. התחום עוד צפוי להמשיך ולהתפתח ולספק לנשים רבות פתרון איכותי לתחזוקה וטיפול שוטף בגבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.