מזותרפיה – מהי ומי צריך את זה?

אחד הסממנים הבולטים ביותר לזקנה הוא התקמטות העור באזורים שונים בגוף או בפנים. העור שלנו סופג נזקים רבים עם השנים, כאשר הוא מתקמט, מקבל פיגמנטציה, נצרב עד כדי כך ששכבותיו מוחלפות ועוד. לא פשוט לתחזק את העור ויש אנשים שעורם רגיש הרבה יותר מעורם של אחרים. בסופו של דבר, אנו מגיעים למסקנה שנדרש טיפול עור שהוא אפקטיבי שיחזיר לו את האלסטיות והחיוניות שלו, על מנת שניתן יהיה לעכב את ההזדקנות עוד קצת עד הבלתי נמנע. אחת השיטות הטובות והאפקטיביות ביותר כיום היא שיטה הנקראת מזותרפיה והתוצאות שלה הן פשוט מרהיבות.

אז מה זה בכלל?

מזותרפיה הוא שיטה שבמסגרתה מוזנים חומרים טבעיים מזינים אל שכבת הדרמיס, שהיא השכבה האמצעית מבין שלוש השכבות של העור. החומרים כוללים בין השאר מינרלים, ויטמינים וחומצות שונות שנועדו להזין ולטפח את העור, ולהחזיר לו את האלסטיות על מנת שייראה צעיר ורענן יותר. מזותרפיה היא שיטה שמתאימה כמעט לכל מקום בגוף ובמיוחד לאזורים החשופים והבולטים יותר, כמו הפנים, המחשוף, הידיים ואפילו הבטן.

מטרת טיפול מזותרפיה היא למנוע ולעכב את הזדקנות העור ולכן היא יותר פרקטית אצל אנשים צעירים שתהליך הזדקנות העור אצלם נמצא בראשיתו. לא מדובר במצב בו העור הוא כבר מקומט לחלוטין ויש צורך בטיפולים כירורגיים כמו בוטוקס או באמצעות חומצה היאלורונית. יש הרבה חומרים ותרכובות היכולים להועיל לעור, ולכן חשוב להבין, ביחד עם מי שמבצע את הפרוצדורה, מה הם בדיוק ובאיזה כמות הם נכנסים לגוף. עם זאת, אין מה לחשוש מתופעות לוואי או נזקים, כי מדובר בחומרים טבעיים בלבד.

היתרונות עולים על החסרונות

טיפול מזותרפיה ניתן לבצע רק אצל קוסמטיקאים כירורגיים שעברו קורס מזותרפיה, מכיוון שמדובר בתהליך חודרני שיש לבצע בסביבה סטרילית. יש כיום הרבה קוסמטיקאים מתחזים שיכולים לגרום לנזקים גדולים בגלל תהליכים שהם לא מוסמכים או לא יודעים לעשות. לכן, שווה לבצע סקר שוק, להבין את התחום לעומק וללכת לאנשי המקצוע הטובים ביותר שיוכלו להעניק את התוצאה האידיאלית ללקוחות שלהם.

אנשים רבים שואלים את עצמם כיצד אפשר לטפח את הגוף ולייצר גם הגנה מפני העתיד לבוא. הרי הזקנה היא בלתי נמנעת, וכך גם ההשפעות שלה. כדאי לבצע טיפול מזותרפיה כדי לקבל גם את האפקט של טיפוח הגוף וגם כדי לקבל את אותה הגנה מפני הזדקנות העור. מזותרפיה למעשה מאטה את הקימוט של העור ומעכבת את הבלתי נמנע.

עולם הקוסמטיקה הוא עולם שחי על טרנדים וחידושים, מפני שהפיתוחים בתחום הם בלתי נגמרים. הרצון לטיפוח ושימור הגוף הוא בלתי נגמר, ויש שימוש הן בחומרים טבעיים והן בכאלו שהם לא טבעיים. טיפולי מזותרפיה הם טיפולים פאסיביים באופן יחסי, בהם היתרונות עולים בהרבה על החסרונות. ההתערבות הכירורגית היא מינימלית, וכך גם הכאב, ולעומת זאת, מקבלים עור מחודש במצב טוב, אשר גם מסוגל להתגונן בצורה טובה יותר מפני קמטוטים, קמטים עמוקים יותר ואי שלמויות בעתיד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.