קצת על הרמת ריסים – איך זה מתבצע ולמה כדאי

קצת על הרמת ריסים – איך זה מתבצע ולמה כדאי

 כבר נאמר וסוכם שהעיניים הן ראי הנפש. הן מביעות את פנימיותנו, את רגשותינו ואף את בריאותנו. העיניים הן האיבר שהכי מחבר בין אנשים או לחילופין מרחיק. לעיניים יש עוצמה וכח, לפיכך אך הגיוני הוא להקדיש זמן ואנרגיה למראה ולטיפוח שלהן. אפילו מהחוויה האישית של כל אחת ואחת מאתנו – להסתכל על עיניים יפות ומטופחות זה נעים ומרשים, זה גורם לרצון להתקרב, להיות קשובים. יש חשיבות רבה לאופן בו אנו דואגות לטפח ולייפות את העיניים וסביבתן מבחינת טיב ואיכות המוצרים, מבחינת התאמה למראה ולעור.

הרמת ריסים תחסוך לך זמן וכסף

אז איך הרמת ריסים תחסוך לך זמן וכסף? רבות מאתנו מדגישות את העין על ידי מריחת הריסים במסקרה משום שזו אחת הדרכים הטובות להדגשה משמעותית של העין וקבלת אפקט מרהיב, לעיתים אפילו ללא צורך בשימוש נוסף של תכשירים כגון צלליות או אייליינר. אולם שימוש יומיומי במסקרה עשוי להעיק, במיוחד כשממהרים לצאת בבוקר מהבית או ממהרים לפגישה וכשכבר עייפים בסוף יום ונדרש להסיר את המסקרה מהריסים. בנוסף, הרבה פעמים קורה שהצבע יורד ו/או נמרח דווקא ברגעים הכי פחות מתאימים וכן חלק מהריסים נתלש. מלבד שימוש במסקרה להדגשת הריסים, יש נשים שנעזרות בריסים מלאכותיים. גם אז נדרש להשקיע בכך זמן וסבלנות.

איך מתבצע תהליך הרמת הריסים

אחת הטכניקות לטיפוח העיניים שמאריכה ומדגישה את הריסים הטבעיים כפי שאנו מעוניינות ליצור באמצעות מסקרה ועל ידי כך גורמת ליצירת מראה מושך, שמדגיש את מבנה העין הייחודי ואת גוון האישון שבה, היא הרמת ריסים וסלסולן. המשמעות היא הדגשה של הריסים הטבעיים על ידי כך שמעגלים ומותחים אותם מעלה על ידי טכניקה ייחודית המתבצעת כמובן על ידי נשים שעברו התמחות בנושא והוסמכו באופן מקצועי. כאשר הריסים מובאים למצב כזה, הם נראים בסופו של דבר כאילו נמרחו והודגשו על ידי מסקרה. לרב כל הפנים מקבלות מראה חי ומואר יותר מכך.

מצב הריסים המתקבל לאחר ביצוע ההרמה והסלסול נשמר כך לכחודש וחצי עקב התחדשות טבעית של השערה. בזמן זה האישה פטורה ממריחת מסקרה או שימוש בריסים מלאכותיים ונהנית ממראה ריסים משגע ללא צורך בהשקעת אנרגיה לטובת העניין. החומרים בהם נעשה שימוש בטכניקה של הרמה וסלסול הריסים הם חומרים היפואלרגניים כך שאין שום השפעה מזיקה, לא לעור ולא לריסים עצמם. הטיפול עצמו אורך פחות משעה ואיננו כרוך בכאב כלשהו. זהו זמן של פינוק שאישה יכולה להעניק לעצמה ועוד יותר לטווח הארוך.

חשוב מאוד לבצע הרמה וסלסול ריסים אצל נשים שהוסמכו לכך משום שמדובר בשימוש בטכניקה שנדרש ללמוד ולהתמקצע בה ושימוש בחומרים איכותיים ומאוד ספציפיים אשר אינם מזיקים לריסים. נשים המתמחות בטכניקה זו יידעו להתאים אותה לכל אישה ונתוניה האישיים, כגון עובי הריסים, קיום מחלה כלשהי ועוד. עבודה מקצועית תביא למראה נפלא ולקבלת טיפוח איכותי לאורך זמן.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.