קורס מיקרובליידינג

 

קורס מיקרובליידינג

 שיטת מיקרובליידינג או בשמה הנוסף – שיטת השערה (בשונה מהשיטה בה מבוצע קעקוע), הנכללת בתחום האיפור הקבוע, הינה טיפול פופולארי שאיננו פולשני, המתמקד בטיפוח הגבות וליתר דיוק – במילויין. זהו טיפול שהולך וצובר תאוצה בקרב נשים רבות ומהווה פתרון אסתטי למראה טבעי שמיטיב עם מראה פניה של האישה.

קצת על חשיבות הגבות

רובנו לא מתעכבים על חשיבות גבותינו אך יש להן תפקידים שונים וחשובים עבורנו: באמצעותן אנו מביעים רגשות (כעס, הפתעה, תמיהה, שמחה), הן מצילות על העיניים, מגינות מאבק, חרקים ועוד, ובעיקר מגינות על העיניים מאגלי זיעה. מעבר לפרקטיקה, הגבות הן מקבץ שערות שעל ידי טיפוחן נקבל מראה נאה ומחמיא יותר לעיניים ולפנים ככלל. הפופולאריות של צורת הגבות נמצאת בעליה וכך גם הדרישה לקורס המיקרובליידינג.

טיפוח הגבות ופירוט שיטת המיקרובליידינג

חשיבות מראה הגבות מביאה רבות מאתנו לרצות בגבות מסודרות, מטופחות ומלאות ושאינן דלילות. לשם כך אנו מבקרות אצל קוסמטיקאיות מיומנות או אצל נשים שהתמקצעו והתמחו בנושא איפור וטיפוח הפנים. אנו מוכנות להשקיע גם מזמננו וגם מכספנו כדי להנות מגבות יפות עם נוכחות מחמיאה ומותאמת לפנינו. גבות דלילות ו/או שאינן מסודרות יכולות להוות את הגורם שיבדיל בין עיניים מוארות לעיניים עייפות ונטולות חן. לכן, באמצעות שיטת המיקרובליידינג,  כל אישה בכל גיל אשר חפצה בגבות מלאות ונאות תוכל להגשים את רצונה. הטיפולים בשיטה זו אינם פולשניים ואינם כואבים הם מתבצעים בדרך ידנית-מכנית (עט ידני) ללא שימוש במכשיר חשמלי. באמצעות מספר לא גדול של טיפולים ניתן להגיע לתוצאה מרשימה שנראית לגמרי טבעית והולמת את נתוניה האישיים של כל אישה ואישה.

לטובת יצירת מראה טבעי בסופו של תהליך, מתאימים לכל אישה ונתוניה טקסטורה שונה באמצעות להבים קטנים שאיתם יוצרים חריצים המדמים שערות וכן מתאימים כמובן את הפיגמנט המוחדר בחריצים אלו. במפגש הסופי בתהליך זה נבדקת היקלטות הטקסטורה והפיגמנט ומתבצעים שינוי והתאמה במידת הצורך.

קורס מיקרובליידינג

טיפול בשיטה זו מצריך התמחות והתמקצעות לקבלת מיומנות מקסימאלית. לשם כך ניתן ללמוד בקורס ספציפי המיועד להעניק את כל הידע, הכלים והביטחון הנדרשים. קורס זה הינו קורס מיקרובליידינג ובו נלמדת תאוריה ומתבצעים תרגול וסטאז'.

בשלב התאוריה נלמדים מספר נושאים לדוגמה: לימוד על הלהבים – פירוט לגבי מהותם ותפקידם, הכרות עם הפיגמנטים לטובת התאמה מדויקת לכל מטופלת, קיומן של טכניקות שונות והדרך הנכונה בה מעצבים גבה. בשלב התרגול המעשי מבצעים בפועל את התאוריה ומתמקצעים בטכניקה בעזרתן של נשים המשמשות כמודל לטובת העניין. כדאי ומומלץ ללמוד את הקורס במקום בעל ותק ופיקוח. מקום שצוות ההדרכה שבו הוא מקצועי ומיומן.

הקורס מיועד וכדאי למי שעוסקת בתחום איפור הגבות בעיקר, ולקוסמטיקאיות המעניקות טיפולי טיפוח לפנים ומעוניינות להשתייך למגמה המתפתחת בתחום זה. טיפולים כגון אלו הפכו לשכיחים ומבוקשים עד מאוד וטווח הנשים הנעזרות בהם גדול ורחב.

 

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.