איפור קבוע בשיטת השערה – למי זה מתאים?

טיפוח נשי הוא מונח כללי מאוד וכולל הרבה מאוד אלמנטים. יש הרבה סוגים של "אובססיות" של נשים ביחס לדברים שונים בגוף באופן כללי ובפנים באופן ספציפי. הנשים הללו מחפשות את הדרך היעילה ביותר לטפח את עצמן, ועדיין להיראות טבעיות. יש המון שיטות שיצאו בשנים האחרונות הנוגעות לטיפוח נשי אפקטיבי, ואחת מהן היא איפור קבוע בשיטת השערה.

איפור קבוע בשיטת השערה הוא אפקטיבי מאוד עבור הרבה מאוד נשים שרוצות לטפל בבעיות שונות בעור הפנים. השיטה פותחה בשנות ה-90 בגרמניה והעניקה למפתחיה אין ספור פרסים ושבחים. השיטה הגיעה לישראל בשנת 2002, ועד היום היא אחת השיטות הפופולאריות ביותר בקרב נשות ישראל.

החדרת הפיגמנט

שיטת השערה למעשה דוגלת בהחדרה של פיגמנט לגבות בצורת שערות, כך שהאיפור אינו מורגש, אלא פשוט נראה כמו גבה מלאה וטבעית. היתרון הכי גדול בשיטה הוא שניתן לשלוט בצפיפות הגבה, בעיצוב שלה ובנראות שלה באופן כללי. השיטה עדיפה על איפור קבוע, מכיוון שהיא מעניקה מראה טבעי ומרשים הרבה יותר, ולמעשה פותרת את בעיית סידור הגבות באופן תמידי.

נשים נאבקות בסידור הגבות שלהן מגילאים מאוד מוקדמים, ולפעמים זה יכול להיות מתיש ולא נעים. אף אחת לא רוצה גבות לא מסודרות או לא מתוחזקות, ויותר מכך, נשים מחפשות סידור קבוע שיוריד את ההתעסקות הכמעט יום יומית בעניין. לכן, סידור גבות בשיטת השערה הוא אידיאלי עבור המון נשים בכל הגילאים.

למגוון רחב של פגמים

שיטת השערה היא רלוונטית לא רק עבור סידור גבות, אלא עבור פגמים שונים כמו הסוואה של צלקות באזור המצח, שיער מדומה וחידוש של פיגמנטציות שונות. הפגמים הללו נוצרים עם השנים, בדרך כלל בשל התעסקות בלתי פוסקת בסידור עם חוט או פינצטה, ואפילו בגלל איפור קבוע מסורתי יותר.

שיטת השערה יכולה אפילו לתת פתרון לאנשים עם מחלות שונות. מחלות שגורמות לאובדן של שיער כמו סרטן או אלופציה, יכולות לקבל פתרון בדמות השתלות של שיער באזור הפנים ועיבוי של הגבות. גם לבקנים ואנשים הסובלים מהתקרחות יכולים למצוא פתרון בשיטה הזו, שעזרה לכל כך הרבה אנשים באופן מוכח.

כאשר שוקלים שימוש בשיטה, יש לבצע התייעצות עם אנשי מקצוע מנוסים המכירים את השיטה. במהלך ההתייעצות, מגלים כי השיטה לא מתאימה לכל אחד. יש אנשים עם עור שומני שמחליף את עצמו ולכן דוחה איפור קבוע, ובנוסף, יש נשים שמחפשות גבות דומיננטיות יותר, כאשר שיטת ההשערה היא עדינה יותר. גם נשים עם איפור קבוע ישן יותר יגלו כי השיטה היא פחות רלוונטית כי היא תגרום לאי אחידות. בנוסף, נשים השוהות זמן רב בשמש ובמים גם כן יתאכזבו לגלות שהאיפור ירד להן יחסית במהרה. עם זאת, לרוב הנשים השיטה הזו היא אידיאלית ומוכיחה את עצמה מאז הגיעה לארץ לפני כ-16 שנים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.