טכניקות וטכנולוגיות חדשות באיפור קבוע

שנת 2014 היתה שנה ברוכה בחידושים בתחום האיפור הקבוע. כמאסטרית באיפור קבוע שמקפידה להשתלם כמה פעמים בשנה בחברות המובילות באיפור קבוע בגרמניה שמחתי השנה למצוא כמה טכניקות שעוזרות לצייר ולדייק בעיצוב האיפור .

אחד התגליות החדשות של השנה הוא:
סרגל גבות

הפתרון לבעיית עיצוב גבות באיפור קבוע עם הסרגל החדש תוכלי לעצב גבות סימטריות בקלי קלות מדובר בכלי עזר רב  שימושי למדידה ושרטוט מדוייק של הגבות. הסרגל בנוי מחומר שקוף וגמיש שמאפשר למדוד בדיוק  את המרחק מקו האמצע, רוחב ואורך הגבות בכל נקודה ונקודה לאורך הגבה.  בעזרתו ניתן להשוות בדיוק מכסימלי את שתי הגבות מבחינת הגובה הרוחב המיקום שלהם מעל העין.

טכניקות וטכנולוגיות חדשות באיפור קבוע
תגלית חדשה שמצאתי בגרמניה הוא מד הפיגמנט. פיתוח גרמני של חברת ProfiMade שמאפשר לנו לבדוק את כמות הפיגמנט שנקלטה בעור. במהלך ולקראת סוף הטיפול אני בודקת בעזרתו ומאבחנת היכן רמת הפיגמנט אינה מכסימלית. הפיתוח הזה עוזר לי מאד בהערכת מצב לפני טיפולי תיקונים של שינויי גוון בגבה. בעזרת המכשיר אני יכולה לבדוק האם העור של הלקוחה רווי בפיגמנטים,או האם ניתן להחדיר פיגמנטים ולקבל תוצאה טובה של שינויי גוון.גבות בשיטת השערה עם מחט מיקרו 1  -לשיטת השערה הטרנד הנוכחי בגבות הוא לאפר בטכניקת השערה. ידוע שאת שיטת השערה נתן לעשות עם מחט מס.1 בלבד. על מנת לשוות לפיגמנט שהוחדר עובי דק יותר שייראה כמו שערה אמיתית פותחה מחט חדשה דקה במיוחד 0.25 מ"מ לעומת 0.4 מ"ל של מחט 1 רגילה שנותנת את האפקט של שערה אמיתית. השימוש במחט הזו מתאים רק למכשיר איפור קבוע שמותאם לטכנולוגיה של מחט ומגן בחטיבה אחת.

מילוי שפתיים טכניקה עם מחט מגנום 5 או 7  -2 שורות שטוחות במילוי שפתיים היה נהוג עד היום להשתמש במחטים עגולות 3 או 5. השימוש במחט 5 או 7 מגנום מאפשר החדרה מהירה ללא פציעה ומילוי מכסימלי של שטח השפתיים. ניתן להחדיר למשטחיםגדולים בדיוק ובאופן שווה בכל המקומות ללא חשש של יצירת כתמים שהיה לנו בטכניקות הישנות של מילוי שפתיים.

מכשיר איפור קבוע בטכנולוגיית החדרה חדשה חברת ProfiMade  פיתחה מכשיר בטכנולוגיית החדרה חדשה . מכשיר בשם:

Smart Touch  המחט חודרת לעור ללא הרגש ומחדירה את הפיגמנט תוך כדי גלישה רכה . המכשיר היחיד שבו אין את התחושה של התנגדות העור למחט. החיבור בין המחט למנוע בידית שהוא הסוד של חברת ProfiMade  מאפשר החדרת פיגמנט בכל האזורים ללא אילחוש במהלך הטיפול.

מד פיגמנט- בדיקה של קליטת הפיגמנט  

תגלית חדשה שמצאתי  בגרמניה הוא מד הפיגמנט. פיתוח גרמני של חברת ProfiMade

שמאפשר לנו לבדוק את כמות הפיגמנט שנקלטה בעור. במהלך ולקראת סוף הטיפול אני בודקת בעזרתו ומאבחנת היכן רמת הפיגמנט אינה מכסימלית. הפיתוח הזה עוזר לי מאד בהערכת מצב לפני טיפולי תיקונים של שינויי גוון בגבה. בעזרת המכשיר אני יכולה לבדוק האם העור של הלקוחה רווי בפיגמנטים,או האם ניתן להחדיר פיגמנטים ולקבל תוצאה טובה של שינויי גוון.

גבות בשיטת השערה עם מחט מיקרו 1  -לשיטת השערה

הטרנד הנוכחי בגבות הוא לאפר בטכניקת השערה. ידוע שאת שיטת השערה נתן לעשות עם מחט מס.1 בלבד. על מנת לשוות לפיגמנט שהוחדר עובי דק יותר שייראה כמו שערה אמיתית פותחה מחט חדשה דקה במיוחד 0.25 מ"מ לעומת 0.4 מ"ל של מחט 1 רגילה שנותנת את האפקט של שערה אמיתית. השימוש במחט הזו מתאים רק למכשיר איפור קבוע שמותאם לטכנולוגיה של מחט ומגן בחטיבה אחת.

מילוי שפתיים טכניקה עם מחט מגנום 5 או 7  -2 שורות שטוחות

במילוי שפתיים היה נהוג עד היום להשתמש במחטים עגולות 3 או 5.

השימוש במחט 5 או 7 מגנום מאפשר החדרה מהירה ללא פציעה ומילוי מכסימלי של

שטח השפתיים. ניתן להחדיר למשטחיםגדולים בדיוק ובאופן שווה בכל המקומות ללא חשש של יצירת כתמים שהיה לנו בטכניקות הישנות של מילוי שפתיים.

מכשיר איפור קבוע בטכנולוגיית החדרה חדשה

חברת ProfiMade  פיתחה מכשיר בטכנולוגיית החדרה חדשה . מכשיר בשם:

Smart Touch  המחט חודרת לעור ללא הרגש

ומחדירה את הפיגמנט תוך כדי גלישה רכה . המכשיר היחיד שבו אין את התחושה של התנגדות העור למחט.  החיבור בין המחט למנוע בידית שהוא הסוד של חברת ProfiMade  מאפשר החדרת פיגמנט בכל האזורים ללא אילחוש במהלך הטיפול.

בנוסף מגיע  המכשיר עם ממשק של 4 תוכנות ממוחשבות לאיפור קבוע  בגבות, בעיניים בשפתיים ומיועד גם למזותרפיה. לידית המכשיר גלגלת עם סקלה להחדרה של עד 1 מ"מ וניתן לחבר לה מחטים לאיפור קבוע ולמזותרפיה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.