טכניקת 3D באיפור קבוע

למה הכוונה וכיצד ניישם אותה?
ב- 30 השנים האחרונות למדנו שאיפור קבוע הוא למעשה, הדגשת תווי פנים שנעשה בפנים באזור הגבות, העיניים ובשפתיים. בהדרכות שעברנו תרגלנו, כיצד לעצב קו יציב ותואם ללקוחה ולבחור בפיגמנט המתאים לה.טכניקת 3D באיפור קבוע
בשנתיים האחרונות חלה התפתחות  גדולה באיפור הקבוע שנושא דיגלה הוא:
איפור קבוע תלת מימד  3D . אז למה הכוונה?מדובר בטכניקות שפותחו בעיקר בגרמניה וברוסיה שיוצרות באיפור קבוע אפקט השווה בדיוק מופלא לאיפור מקצועי. בעזרת שילוב של כמה צבעים , בעזרת טכניקת הצללה של אור וצל יוצרים באיפור הקבוע אפקטים ויזואליים בפנים כמו איפור מקצועי לכל דבר.3D בגבות , מדובר בשיטת השערה שמשלבת כמה צבעים והחדרה של פיגמנטים בצורת שערות משתלבות אחת בשנייה היוצרות אפקט של גבה טבעית לחלוטין. עד לפני כמה שנים היה נהוג לבחור בטכניקה הזו בעיצוב גבה באיפור קבוע ללקוחה שחלתה באלופסיה או לקוחה שאחרי טיפולים כימותרפיים השיער בגבה נשר ולא צמח חדש.

בטכניקה החדשה אנחנו משלבים את האלמנטים האלו לגבה של לקוחה בריאה עם שיער דליל בגבה או ללקוחה עם "חורים" בגבה. חשוב לציין שאת שיטת השערה ניתן לעשות עם מיכשור מדוייק בלבד. ידיות עם רטט של מחט לא יתנו לנו את האפקט הרצוי.

3D  בעיניים
כאן מדובר באיפור של העפעף העליון בטכניקת המעושן או בשילוב של כמה צבעים בשכבות של אחד מעל השני.

טכניקת הצלליות החדשה של 3D  הגיעה לרמת אומנות של איפור כמו איפור מקצועי. יש את האיפור המעושן, " טכניקת ה" Butterfly " (הפרפר) שבה אנו מאפרים צלליות בצבעים שונים מעל האיליינר או בלעדיו.

טכניקת ההצללה היא למעשה טכניקת ההצללה כפי שנהוגה בקעקועים, וגם כאן באיפור הקבוע נשתמש במחטים מיוחדות שיעזרו לנו לקבל את אפקט ההצללה והתמזגות הצבעים ללא הגדרת גבולות .

3D  בשפתיים
כאן השיטה מיושמת שפתיים (שפתון) ובתיחום והגדלת השפתיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.