בית ספר לאיפור קבוע

איפור קבוע הוא טכניקת האיפור המתקדמת ביותר והמובילה בשנים האחרונות. מדובר בשיטה שיש לה יתרונות רבים והיא כרוכה במעט מאד סיכונים, אם בכלל. זו הסיבה שנשים בעיקר, בעלות חוש אסתטי מיוחד וכאלה שיש להן זיקה לעולם הקוסמטיקה בוחרות ללמוד את המקצוע של איפור קבוע וכך יכולות להציע שירות מקצועי ומעולה של שיטת איפור זו או לשלב אותה בסטודיו שלהן בנוסף לטיפולי יופי אחרים שהן כבר מכירות, מציעות ומתמקצעות בהם. נשאלת השאלה – היכן הכי כדאי ללמוד את התחום המרתק הזה? חשוב לשים לב לכמה פרמטרים על מנת לוודא שבוחרים את המקום הטוב והמקצועי ביותר.

מה זה בכלל איפור קבוע?

חשוב להכיר מעט את השיטה ולהבין איך היא פועלת ולמה היא נחשבת לטובה ומוצלחת. בעזרת האיפור הקבוע נעשה שימוש בכלים הדומים לכלי העבודה של מי שעוסק בקעקועים. בניגוד לציור וצביעה של דוגמאות על גבי איברי הגוף השונים – באיפור הקבוע נצבעים אזורים בפנים בדיוק כפי שהיו נראים לו הייתה המטופלת מאופרת. אפשר לאפשר בצורה קבועה אייליינר שחור סביב העיניים, לתחום את השפתיים ולצבוע מעל העיניים משל הייתה שם צללית עדינה בצבע המועדף.

איפה כדאי ללמוד איפור קבוע?

הניסיון והמקצועיות הם השיקולים שצריכים לעמוד לנגד עיניו של מי שמעוניין להיכנס לתחום של איפור קבוע וללמוד אותו בצורה מעמיקה. ביוטי לוק הוא בית ספר לאיפור קבוע המציע את הקורס המעמיק ביותר המוכר כיום בתחום זה, בזכות השתלמות, למידה והתמקצעות של מנהלת בית הספר בגרמניה. היא זו שבעצמה מעבירה את הקורסים, מכשירה את התלמידות, מוודאת עבודה ברמה גבוהה ביותר ועדיין נוסעת לא מעט לגרמניה כדי להשתלם שם, להכיר חידושים בתחום ולהמשיך ולשפר את הידע שלה עצמה.

איך בוחרים את בית הספר הנכון?

כאמור – השיקולים החשובים ביותר הם ניסיון לאורך שנים ומקצועיות ללא פשרות. מדובר בתחום שיש לו חידושים והתפתחויות כל הזמן ולכן חשוב שבית הספר יהיה תמיד עם האצבע על הדופק ואפשר יהיה להתעדכן בכל שינוי או שיפור שחל בטכניקות העבודה, בכלי העבודה או בצבעים שבהם עושים שימוש. איפור קבוע יכול להוות שיפור עצום לאיכות החיים של מטופלים ומטופלות כאחד ובזכותו הם יכולים לחסוך לא מעט זמן וכסף. זו הסיבה שחייבים לבצע את העבודה בצורה יסודית ומקצועית ביותר, כך שתתקבלנה תוצאות לא פחות ממושלמות שהמאפרת תיקח עליהן אחריות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.