המכשירים החדשים באיפור קבוע

המכשירים החדשים באיפור קבוע

תחום האיפור הקבוע מתחדש ללא הרף בשנים האחרונות. אם עד לפני כמה שנים לא היה נפוץ מאד לפנות לטיפולים בתחום זה הרי שכיום לא רק שהוא נפוץ ומבוקש מאד אלא שיש בו יתרונות רבים שלא מעט אנשים מבינים ומפנימים. באופן כללי ניתן לומר שעולם הטיפולים הקוסמטיים מתקדם אף הוא ומציע שלל טכניקות עבודה חדשניות, מתוחכמות וכאלה שבאמת נותנות מענה כמעט לכל בעיה ולכל אדם.

איך מתבצע האיפור הקבוע?

אופן ביצוע האיפור הקבוע דומה מאד לאופן ביצוע קעקועים בכל חלק אחר בגוף. הצבע שנבחר מוחדר אל הגוף על ידי שימוש במחט זעירה ועבודה שמדמה מלאכת מחשבת. העבודה חייבת להיות מדויקת וזהירה על מנת שתתקבלנה התוצאות המבוקשות. עם הזמן גם מכשירי העבודה מתפתחים וקל יותר להשיג את התוצאות. בזכות מכשירים אלה הפעולות לא כואבות, למרות שעדיין מומלץ לבצע זאת תחת השפעה של משחת אלחוש מקומית.

באילו מכשירים מתבצע שימוש?

כאמור – כלי העבודה המרכזי הוא המחט. המחט דקיקה ועדינה והיא מחוברת לידית עבה שבה אוחז המטפל. הידית מחוברת לכבל החשמל על מנת שתוכל להחדיר את המחט אל תוך השכבות הפנימיות של העור. העור מבוקה ומחוטא היטב בטרם העבודה ובאמצעות תוכנות מחשב מתוחכמות ניתן לבצע הדמיות עד שמתקבלת התמונה של התוצאה הסופית שתספק את המטופלת.
המכשירים  לאיפור קבוע שמיוצרים בגרמניה נחשבים למכשירים המדוייקים ביותר והטובים ביותר לעבודת האיפור הקבוע ובמיוחד לשיטת השערה שמצריכה דיוק מירבי.

למה דומה התהליך?

מלבד עולם הקעקועים –  אפשר לדמות את טכניקת העבודה של איפור קבוע לפעולות המבוצעות לצורך השתלת שיער. באופן דומה מוחדרים לעור פיגמנטים של צבע – מה שצובע את העור באופן קבוע ללא צורך לחזור על הפעולה. יש אפשרות לכוון את עוצמת העבודה עם המחט על מנת לשלב את החוזק הדרוש על מנת שהמחט תגיע לשכבות העור הדרושות וגם על מנת שהפעולה תישאר עדינה דיה כדי שלא להכאיב או ליצור תופעות לוואי כלשהן על גבי עור הפנים.

אילו סוגי איפור קבוע נפוצים כיום?

נשים רבות בוחרות בטכניקת האיפור הקבוע עבור אזור הגבות (מה שחוסך את הטיפולים התכופים של סידור ומריטת הגבות), באזור העיניים (כצללית או כאייליינר) וסביב השפתיים. כך יכול להתקבל מראה טבעי, יפה ומעניין ללא ביצוע שום פעולה קבועה. אין ספק שמדובר בחסכון עצום בזמן ובכסף – בשל היעדר הצורך לרכוש מוצרי איפור חדשים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.