קורס מיקרובליידינג – לימודי איפור קבוע בשיטת השערה

הגבות מהוות חלק מאוד דומיננטי מהפנים של כולנו ואפשר להגיד שהן הכיתוב על כרטיס הביקור של הגוף שלנו. יש סטנדרט מאוד ברור לגבי גבות, הן אצל נשים והן אצל גברים והצורך לסדר אותן הוא ברור לכל. עם זאת, החשיבות אצל נשים היא גדולה יותר, שכן הגבות הן חלק בלתי נפרד מהטיפוח הנשי. הן חייבות להיות דקות, מלאות וללא שערות מיותרות באמצע. עם זאת, לא כל הנשים נולדו עם גבות מושלמות, ויש בעיות שונות שנוצרות עם השנים, כולל נשירה באזור מסויים או דלילות יתר. לכל בעיה יש פתרון, וגם גבות דלילות יכולות לקבל חיזוק מלאכותי, באמצעות שיטות כמו שיטת המיקרובליידינג.

מיקרובליידינג היא שיטת השערה עם עט ידנית לא חשמלית שבעזרתה מחדירים פיגמנט בצורת שערות לגבה  לצורך עיבוי הגבות כשהגבה דקה מדי, או הוספה של שערות בשל קרחות או דלילות בגבה, בעזרת להבים קטנים שמחוברים לעט ניתן להחדיר לעור ציור של שערות  שמדמה שערות טבעיות. הלהבים הללו הם בעובי השערה הממוצעת ואפשר לשחק איתן בכל מיני דרכים, כולל צורה וכיוון, על מנת למלא את החסרים בצורה אידיאלית. אנשי מקצוע רבים רוצים להוסיף את טכניקת שיטת השערה עם המיקרובליידינג(עט ידני) לרפרטואר המקצועי שלהם ולכן צריכים לעבור קורס מיקרובליידינג מקצועי. קורס מיקרובליידינג הוא קורס ייעודי שמלמד את הפן הטכני של העבודה, מעניק היכרות עם המכשור הייעודי וכן עם כל הציוד המקיף הרלוונטי. כאשר מחפשים אחר קורס מיקרובליידינג אידיאלי צריך לחפש במקומות הנכונים – ואלו בתי הספר הוותיקים שכוללים את אנשי המקצוע הטובים בעסק.

לימודי איפור קבוע בשיטת השערה – ללמוד מהטובים ביותר

קורס מיקרובליידינג מלמד את הסטודנטים את רזי המקצוע, את ההיגיון שמאחוריו וכמובן את החידושים האחרונים בתחום. הסטודנטים לומדים ומתרגלים את כל התהליך, החל מתהליך האלחוש האזורי, דרך החדרת המחטים לאפידרמיס והלחמתם לעור. הסטודנטים גם לומדים אילו הנחיות לתת למטופלות, שכוללות בדרך כלל מריחה של קרמים שונים להקלה על הכאב והיובש בעור, וכמובן מתן כללי זהירות לאחרי הטיפול, שבמרכזם הימנעות מהרטבה ישירה של האזור.

קורס מיקרובלידינג – בשיטת השערה

קורס מיקרובליידינג הוא כלי חשוב מאוד עבור קוסמטיקאיות רפואיות כיום, שרוצות להעניק ללקוחות שלהן פתרון ומענה כולל יותר. הטיפול אינו פולשני, ואינו כואב. יש כיום ביקוש רב להתמחות במיקרובליידינג מכיוון שקוסמטיקאיות רבות מבינות שזוהי המילה האחרונה בתחום טיפוח ושימור הגבות. המומחיות היא חשובה ואיכות העבודה היא קריטית, ולכן חשוב ללמוד בבתי ספר איכותיים שנותנים את כל הכלים, כולל ערכה מלאה ושלמה.

לשיטת המיקרובליידינג יש הרבה ניואנסים והרבה מרחב לטעויות. לכן, על כל מטפל להבין את החומרים והכלים שאיתם הוא עובד. עליו להתאמן לא מעט ובעיקר לקבל את כל הכלים ממי שמלמד אותו את השיטה. הלימודים צריכים להיות מהירים ופרקטיים, ובתוך סביבה שמאפשרת להתנסות וללמוד בצורה האידיאלית. רק בבתי ספר ותיקים ועם ידע וניסיון אפשר לקבל את התמהיל המושלם עבור התלמידים שרוצים להגיע ולא רק ללמוד פן טכני, אלא לקבל ערך מוסף בכל הקשור לעולם הקוסמטיקה הטיפולית.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.