fbpx
גבות בשיטת השערה
גבות בשיטת השערה איפור קבוע בגבות בשיטת השערה

גבות בשיטת השערה זה הטרנד החדש בעולם היופי..איפור קבוע בצורת שערות בגבות  ,הגבות נראות תמיד מסודרות, בעזרת שיטת השערה  שמדמה גבות עם שערות טבעיות. גם מי שחשוב לה שהגבות תמיד תיראנה מושלמת מיועד גם למי שיש שערות בגבה. שיטת השערה היא שיטה שבעזרתה אפשר ממש לצייר את הגבות למי שאין גבות, להוסיף  במקומות שאין שערות., שיטת השערה זו הטכניקה שנותנת לגבה מראה טבעי ביותר! הקדמה והטכנולוגיות של עולם היופי, הקוסמטיקה והאסתטיקה כבר דאגו לשיטה כזאת וכשמה כן היא שיטת השערה. כך אפשר לצייר כל שערה בנפרד, ליצור גבות יש מאין והכי חשוב – המראה יהיה טבעי ויפה כאילו מדובר בגבות אמיתיות!

מהי שיטת השערה ומה הבשורה שהיא מביאה איתה?
אז כפי שניתן להבין על פי השם של הטכנולוגיה – כאן לא צריך גבות אמיתיות ולא צריך אפילו שערות טבעיות. מדובר על ציור בדומה לקעקוע שנחרט בעור ולא ניתן להסרה. התוצאה – גבה שמותאמת אישית לכל לקוחה ולקוחה – בעובי, באורך ובצורה. הגבות המצוירות מחמיאות, יפות, בעלות מראה טבעי לגמרי ולמתבונן מן הצד אין שום דרך לדעת הגבות של מי שעומדת לפניו הן אמיתיות וטבעיות או שצוירו במלאכת מחשבת עדינה ומיוחדת. מדובר בשיטה פורצת דרך שנכנסה לשימוש ממש בשנים האחרונות ואפשר לומר שמהווה הצלה של ממש עבור לא מעט נשים בגילאים שונים.

מעבר לאפשרות ליצור גבה מושלמת ויפה שמשלימה את הגבה הקיימת, בזכות

גבות בשיטת השערה אפשר לצייר גבות יש מאין עבור נשים מבוגרות, למשל, שהשערות שלהן מהפנים נשרו וכך לשחזר את המראה של הגבות. התוצאה תהיה לא פחות ממושלמת ולכן היא מתאימה מאד לנשים בשלל גילאים. יש מי שהייתה רוצה לוותר לגמרי על סידור של הגבות מדי פעם ויש את מי שהגבות שלה ממילא לא נראות טוב – דלילות מדי או שנשרו לגמרי אך לא רוצה לוותר על התוספת שלהן למראה של הראש והפנים. כאשר הגבות משורטטות בעדינות ולאחר תכנון מעמיק, אין ספק שהתוצאה תהיה שווה וכדאית מאד.

מה חשוב לדעת על גבות בשיטת השערה?
לא כל קוסמטיקאית שמציעה טיפולי פנים או עיצוב גבות יודעת או יכולה להציע שירותים גם של עיצוב גבות בשיטה מתקדמת זו. יש לימודים לא פשוטים שחייבים לעבור אותם, יש ציוד מיוחד שצריך להכיר ולרכוש וצריך לדעת איך להתאים את המראה עבור כל אישה בנפרד. אין תבנית או פורמט משותפים עבור גבות כאשר מדברים על נשים שונות ולכן יש חשיבות עצומה לתכנון מקדים של הפעולה. לא רק מבנה הפנים או צורת הראש נלקחים בחשבון אלא גם ההעדפות האישיות של כל אישה לגבי המראה של הפנים שלה וכמובן המלצות שהיא תקבל מאשת המקצוע שתבצע את הטיפול.

לא כדאי לשכוח שמדובר בציור שהוא חריטה בתוך העור פנימה בדומה לקעקוע. עור הפנים באזור הגבות והמצח דק מאד ולכן ציור גבות בשיטת השערה עלול לכאוב או לצרוב מעט, בעיקר אם ללקוח ממילא יש סף כאב נמוך במיוחד. ללא ספק יהיה זה כדאי מאד ושווה, עבור התוצאה הסופית לעשות את המאמץ. לוקח כמה ימים עד שהנפיחות והאדמומיות יורדות וכמובן שמדובר במראה שצריך להתרגל אליו אבל באופן כללי וגורף אפשר לומר שזה מתאים לכל אחת וכל אישה יכולה להרוויח מכך לא מעט. כל שנותר כעת זה למצוא את אשת המקצוע המנוסה והמיומנת שאפשר יהיה לבצע אצלה את הטיפול. דבר נוסף שחשוב לזכור זה שייתכן ויהיה צורך מדי פעם להגיע על מנת לסלק שערות תועות שצומחות באזור הגבות וישפיעו על המראה של הגבות המצוירות לאחר הטיפול.

מי עושה טיפול לגבות בשיטת השערה?
חשוב לבחון היטב האם הקוסמטיקאית שמציעה את הטיפול מנוסה ומיומנת בו, לכמה נשים יצא לה לעשות אותו ומה היו חוות הדעת אודותיה. כדאי להתייעץ עם חברות או מכרות שעשו זאת כבר לפני ואפשר בהחלט לקבוע תורים לכמה קוסמטיקאיות, לקבל מכל אחת מהן ייעוץ אישי ובפרטני ולבסוף לבחור אל מי להגיע. חשוב לשים לב שנבחר הגוון הנכון והמתאים ביותר שמחמיא לאותה האישה ולעור הפנים שלה על מנת שהיא תהיה שבעת רצון ומרוצה מהמראה החדש שלה.

גבות בשיטת השערה