תיחום ומילוי שפתיים 30.7.2019 בוטל!

השתלמות מקצועית בתיחום ומילוי שפתיים בטכניקת הננו השתלמות הבאה: 26.2.2019

באיפור קבוע בשפתיים ניתן לתחום את השפה ולהדגישה. הדגשת תווי פנים הדגשת קווי מתאר השפתיים. בטכניקה זו ניתן גם לשנות את צורת השפתיים וגודלן. ניתן לטשטש צלקות באזור השפה או כתמי שמש . איפור קבוע בשפתיים הוא גם תיחום שפתיים המעניק לאישה את האפשרות להדגיש את שפתיה גם אם השפתון נמחק . במיוחד בקיץ הישראלי שהלחות גבוהה והזיעה  גורמת לנו לנגב את אזור הפנים, איפור קבוע בשפתיים הנו פתרון לנשים העוסקות בספורט, נשות עסקים שפוגשות הרבה קליינטים במהלך יום עבודתן או נשים שחשוב להן להיראות תמיד במיטבן.

בהשתלמות איפור קבוע בשפתיים בביוטי לוק תלמדי כיצד לעבוד בצורה מקצועית בתיאום ציפיות של הלקוחה. תלמדי, מהו הייעוץ הנכון שעליך לתת ללקוחה לפני איפור קבוע בשפתיים. ונלמד את הטכניקה  העדכנית של תיחום ומילוי שפתיים.

צור קשר להרשמה


מה לומדים בהשתלמות?

ההשתלמות מחולקת ל-2 חלקים:

חלק תיאורטי וחלק מעשי
נלמד כיצד בוחרים את הפיגמנט הנכון כדי לקבל את התוצאה הרצויה  בטיפול איפור קבוע בשפתיים ללקוחה. בהשתלמות נלמד להכיר את האופי המיוחד של כל פיגמנט  ואת חוקי הערבוב הנכונים של הפיגמנטים.

איפור קבוע לימודי איפור קבוע תיחום ומילוי שפתיים

איפור קבוע שפתיים

בחלק התיאורטי
נדבר על פרו ואנטי אינדיקציה של איפור קבוע בשפתיים וכיצד להימנע משינויי גוון. נלמד כיצד ניתן להגדיל את נפח השפתיים או להקטינם.  נלמד איך להתמודד באיפור הקבוע בשפתיים עם שפתיים א-סימטריות או נפולות.

כיצד להדריך את הלקוחה שסובלת מהרפס להתכונן לפני איפור הקבוע בשפתיים.

נלמד עם איזה מוצרים כדאי ויעיל לאלחש את הלקוחה לפני ובזמן איפור קבוע  בשפתיים וכיצד נסיים באופן מקצועי את האיפור.במהלך ההשתלמות תהיה הדגמה מעשית  ויזואלית את כל שלבי איפור קבוע בשפתיים  ע"י ענת ויל סמג'ה -מאסטר באיפור קבוע מגרמניה..

ההשתלמות בתשלום סמלי ועל בסיס מקום פנוי  הרשמה להשתלמות בטלפון:

09-7454808    058-5876768

למי ההשתלמות מועדת?

למאפרות איפור קבוע מקצועיות שמתקשות בטיפולי ועיצוב שפתיים.

למאפרות שמעוניינות להשתכלל וללמוד טכניקות חדישות לתיחום ומילוי שפתיים.

 

תאריכים ומשך הקורס

מתאריך:     עד לתאריך:
מספר מפגשים:
בימי: ג'    משעה: 10:30 עד שעה: 13:30


להרשמה ופרטים לקורס הקרוב

"ביוטי לוק״ האקדמיה לאיפור קבוע ומיקרובליידינג, ובראשה ענת ויל, מאסטרית באיפור קבוע ושיטות קוסמטיקה מתקדמות.