הלחמת ריסים – מהן הסכנות?

החלק הדומיננטי ביותר בפנים הוא ללא ספק העיניים, כאשר הן אלו שמספרות את הסיפור שלנו, הן משפיעות על הלוק והן מהוות אינדיקציה לעייפות או לערנות, להזדקנות חיננית או אגרסיבית ובאופן כללי מדובר באיבר חשוב ביותר שמשפיע יותר מכל על חיינו. נשים רבות משקיעות באיפור העיניים כדי לייצר מראה צעיר ורענן יותר, כשאחד האלמנטים הבולטים סביב העיניים הוא כמובן הריסים. כל אישה רוצה ריסים ארוכים ויפים שיתנו דגש חיובי ומחמיא לעיניים, יתרמו למראה הכולל ואף ישדרגו וישפרו אותו.

עם זאת, לא כולן בורכו בריסים ארוכים, ומעטות הן הנשים שזוכות לריסים מלאים ומרשימים שנותנים את האפקט הרצוי על העיניים. לכן, נשים רבות מבצעות הלחמת ריסים באופן מקצועי ונהנות מהתוצאה האידיאלית בדרך מלאכותית. הלחמת ריסים נעשית באמצעות חיבור של ריסים מלאכותיים באופן חצי קבוע אל אזור הריסים הקבועים. טיפול הלחמת ריסים הוא טיפול אפקטיבי מאוד, אשר מספק תוצאות באופן מיידי.

טיפול הלחמת ריסים הוא טיפול ארוך יחסית, אך הוא אינו כואב למרות המילה "הלחמה". המטופלות שוכבות ללא תזוזה למשך כל הטיפול כשהן ערות, וצריבות קלות מאוד סביב העיניים מתרחשות אחת לכמה דקות. עוד לפני פעולת ההלחמה, המטופלת צריכה לבחור את אורך הריס וצורת העיקול שלו. כמובן שיש הרבה מאוד אופציות, ולאחר ההתאמה של הצבע הנכון, צריך לבחור את הריס האידיאלי שיחמיא לעין.

מרבית המכונים המבצעים הלחמת ריסים מציעים ריסים באורך של 9 עד 15 סנטימטרים, אם כי רוב הנשים בוחרות אורך של 10 עד 12 סנטימטרים. האופציות האידיאליות של עיקול כוללות ריסים מסוג J המסולסלות, או C המעוקלות עוד יותר. הריסים עשויים מחומרי גלם די פשוטים, ולמרות שיש מגוון אופציות יקרות, אין צורך להשקיע בכך יותר מדי מחשבה או כסף.

שינוי הרגלים

טיפול הלחמת ריסים הוא עמיד יותר ממה שנראה, כאשר התוצאה הסופית יכול להחזיק מעמד אפילו כחודשיים ללא כל סוג של תחזוקה. עם זאת, הדבר הנכון לעשות הוא להגיע לטיפול תחזוקה אחת לכשלושה שבועות, ואז אפשר ליהנות מהתוצאות לתקופה ארוכה יותר. בכל מקרה, ההמלצה היא לא שלא להרטיב את האזור באופן שהוא ישיר (הרטיבות במקלחת היא יחסית עקיפה) ולא להשתמש במוצרים שומניים ליד העיניים.

ההרגשה לאחר הטיפול היא מעט מוזרה ויש צורך לשנות את שגרת האיפור וטיפוח הפנים עקב הזהירות שאותה יש לנקוט באזור. המחירים משתנים בהתאם למכון בו מבצעים את התהליך, וחשוב מאוד לבחור מכון איכותי ומוכר, עם אנשי מקצוע שעברו את ההכשרה הנכונה. לא כל קוסמטיקאית רגילה יכולה לבצע תהליך שכזה, ויש הכשרה וקורס שצריך לעבור כדי להכיר את כל האלמנטים הלוקחים חלק בתהליך העבודה. הסכנות כאשר עובדים עם אנשים לא מוכשרים לתהליך הן רבות ומגוונות ויכולות לכלול נשירת ריסים וכוויות בעפעפיים ובעיניים. לכן, צריך לבחור נכון ולקבל טיפול שהוא אידיאלי לכל אישה שרוצה לשדרג את המראה של העיניים.