איפור קבוע לגבות השתלמות בשיטת השערה

הדמיית שיער בגבה באיפור קבוע  מאפשר לנו להפוך את הגבה למלאה ויפה.

איפור קבוע גבות
גבה בטכניקת בשערה היא הטכניקה הטבעית ביותר להדגשת גבה .הגבה כמסגרת לעין תפקידה להדגיש את העין ואת האישיות של בעלת הגבה. גבה יכולה לגרום לנו להיראות מופתעים, רציניים,כועסים או ניחוחים ושלווים.

הכל בהתאם לצורת הגבה שקיבלנו. אחרי עיצוב הגבה עם מספריים ופינצטה מתחיל שלב האיפור הקבוע בגבות.האיפור הקבוע נעשה בעזרת מחט דקה מאד שמחדירה פיגמנט לגבה בדיוק שנראה כמו שערה טבעית.

צור קשר להרשמה

איפור קבוע בגבות טכניקות שונות?
קיימות כמה טכניקות למלא גבה באיפור קבוע.

שיטת השערה הטבעית, שיטת הבלוק (מילוי מלא לגבה),  שיטת ההצללה.
איפור קבוע בגבה בשיטת השערה הטבעית : השיטה הטבעית ביותר שקיימת היא של איפור קבוע בגבה בשיטת השערה הטבעית. זוהי טכניקה שפותחה בגרמניה בתחילת שנות ה-90 ע"י הגברת ביאטריס מביאה והובאה לישראל ע"י ענת ויל שהתמחתה בטכניקה ולימדה אותה בגרמניה עד לעלייתה לישראל.

בטכניקה הזו המאפרת מחדירה את הפיגמנט לגבה בצורת  שערות בתוך הגבה והאיפור לא מורגש אלא נראה מצב טבעי של גבה מלאה. הטכניקה הזו ניתן לשלוט בצפיפות מילוי הגבה . האם נוסיף 50 שערות או 100 שערות לכל גבה.

איפור קבוע בגבה בשיטת הבלוק הינה טכניקה של מילוי מלא של הגבה מתחילתה עד סופה בפיגמנט תואם לגוון השערה הטבעית של הלקוחה או כהה ממנה  על מנת ליצור אפקט של הדגשה

איפור קבוע בגבה בשיטת ההצללה  הינה טכניקה זהה לטכניקת הבלוק. מילוי מלא של הגבה רק שבהצללה גוון הפיגמנט המוחדר לעור יהיה בהיר יותר מגוון השערה הטבעית של הלקוחה ויצור אפקט של הצללה.

השתלמות איפור קבוע בגבות
ההשתלמות מחולקת ל-2 חלקים. חלק תיאורטי וחלק מעשי.

בחלק התיאורטי  נלמד את תכונות הפיגמנטים שמיועדים לגבות. נלמד לערבב נכון ולהתאים בצורה מקצועית את הגוון לגוון הגבה של הלקוחה. נלמד לאבחן איזה סוג של גבה מתאים ללקוחה לפי המורפולוגיה של הפנים שלה.  נלמד להתמודד עם שינויי גוון.  נלמד את כל הטכניקות וההבדלים ביניהם. נלמד כיצד לאלחש נכון את הלקוחה לפני ובזמן האיפור כדי שלא תחוש בכאב. נלמד כיצד לסיים את האיפור עם ה"פיניש" המקצועי. נלמד כיצד להתמודד עם גבות שונות אצל הלקוחה ולהגיע לגבות שוות . נלמד עם איזה סוגי מחטים רצוי לאפר כדי לקבל את התוצאה המבוקשת.

בחלק המעשי נראה הדגמה פרונטלית של איפור קבוע בגבה ע"י אחת המדריכות של ביוטי לוק.

ההשתתפות בהשתלמות היא בתשלום סמלי ועל בסיס מקום פנוי. הרשמה מראש חובה.

איפור קבוע לגבות השתלמות בשיטת השערה 


להרשמה ופרטים לקורס הקרוב

"ביוטי לוק״ האקדמיה לאיפור קבוע ומיקרובליידינג, ובראשה ענת ויל, מאסטרית באיפור קבוע ושיטות קוסמטיקה מתקדמות.